TYCHY, 31.03-09.04.2020
2020-03-30

Rusza 8 Edycja BEST Festiwalu Filmowego! W ten weekend zapraszamy serdecznie na pierwszy przegląd (31 marca-2 kwietnia):

 

PRZEGLĄD GŁÓWNY

 

31 MARCA 2020 (PIĄTEK)

 

godz. 18:00 Co przynosi przyszłość

Nathalie naucza filozofii w paryskim liceum. Praca jest dla niej pasją, ma świetny kontakt ze studentami. Prywatnie wiedzie równie szczęśliwą egzystencję. Wszystko gwałtownie się zmienia gdy mąż informuje Nathalie, że opuszcza ją dla innej kobiety. Wkrótce potem umiera matka bohaterki, a ona sama traci pracę. Czy odnajdzie się w nowej rzeczywistości? A może właśnie po raz pierwszy od wielu lat poczuje się wolna?

 

godz. 20:15 Moonlight 

Opowieść o dorastaniu ubogiego, czarnoskórego chłopca. To nie spełnienie marzeń – to biedne przedmieścia Miami, handel narkotykami, przemoc, prześladowanie i uzależniona od cracku matka. Ponadczasowa opowieść o relacjach międzyludzkich i odkrywaniu siebie. 3-krotny zdobywca Oscara 2020. (Uwaga: zostały ostatnie wolne miejsca)

 

 

1 KWIETNIA 2020 (SOBOTA)

 

godz. 18:00 Mustang

Lele i jej cztery siostry wracają ze szkoły, spontanicznie świętując koniec roku i niewinnie flirtując z kolegami z klasy. Dla okolicznych mieszkańców ich zabawa okazuje się być jednak zbyt frywolna. Wybucha lokalny skandal, który ma nieoczekiwane konsekwencje.

 

godz. 20:15 Zwariować ze szczęścia

Beatrice jest gadatliwą manipulantką, Donatella to wrażliwa introwertyczka, która skrywa mroczną tajemnicę swojej przeszłości. W komedii te dwie pacjentki „ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi” połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia postanawiają uciec i szukać szczęścia i miłości w wolnym świecie „zdrowych” ludzi. 

 

 

2 KWIETNIA 2020 (NIEDZIELA)

 

godz. 17:30 Z daleka

Armando wabi do swojego domu młodych mężczyzn, oferując im pieniądze. Nie chce ich dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Pierwsze spotkanie Armanda z chuliganem Elderem ma gwałtowny przebieg, ale nie zmniejsza to jego fascynacji przystojnym nastolatkiem. Dzięki zachęcie finansowej Elder regularnie odwiedza Armanda, co owocuje powstaniem niespodziewanie intymnej relacji.

 

godz. 19:30 Toni Erdmann

Przewrotna, wzruszająca komedia o tym, co jest w życiu naprawdę ważne. To opowieść o kobiecie, która poświęciła wszystko dla pracy, ale będzie musiała przemyśleć wyznawane przez siebie wartości. Może to właśnie szalony Toni Erdmann pomoże jej odkryć coś, czego nałogowa pracoholiczka nie była w stanie dostrzec?

 

 

Pełny repertuar i opisy filmów znajdują się TUTAJ.

 

DODATKOWE ATRAKCJE

 

Przed każdym seansem odbędzie się loteria fantowa - każdy ma szansę wygrać upominki przygotowane przez Sponsorów.

 

Degustacje

31 marca - w pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się degustacja "Restauracji W Międzyczasie". Widzowie będą mogli skosztować tartinek wytrawnych przygotowanych specjalnie na tę okazję.


1 kwietnia widzów Festiwalu czeka kolejna degustacja - tylko dla osób pełnoletnich.
Tym razem sklep dobrewina.pl ufunduje degustację różnorakich win. To świetna okazja do spróbowania nowych gatunków i odnalezienia swojego ulubionego smaku.

 

Harmonogram wszystkich Imprez Towarzyszących znajdziecie Państwo TUTAJ.

 

BILETY NA FILMY


Sprzedaż biletów będzie prowadzona w Andromedzie w godzinach trwania Festiwalu: 17:00-20:30 (piątki, soboty) i 17:00-20:00 (niedziele). Bilety będą sprzedawane tylko za gotówkę i pod warunkiem, że na dany film wciaż są wolne miejsca. Dostępność miejsc można sprawdzić na www.ticketowo.pl/bfs

 


Bilety nadal do kupienia on-line na stronie  www.ticketowo.pl/bfs oraz w Sekretariatach BEST. Cennik biletów i karnetów znajduje się TUTAJ.

 

KONKURS 
WYGRAJ 1 z 4 DARMOWYCH BILETÓW (DLA 2 OSÓB)

 

Każdy kto na stronie www.bestfestiwal.pl do 31.03.2020 (piątek) do godz. 15:00 w shoutboxie wpisze hasło „Newsletter” oraz 1 z 4 tytułów filmów: "Co przynosi przyszłość", "Mustang", "Zwariować ze szczęścia" lub "Z daleka"ma szansę na wylosowanie podwójnego zaproszenia na wymieniony przez siebie film. 

 

E-MAIL:
HASŁO:
Nie masz konta? zarejestuj się »
Zapomniałeś hasła? kliknij »

best2020-04-10 21:04:39

Zapraszamy do głosowania w Plebiscycie.

best2020-04-07 15:04:40

Z przyjemnością informujemy, iż podwójne bilety w naszym konkursie wygrywają: natja,...

natja2020-04-07 11:04:49

„Newsletter” - "Ja, Daniel Blake"

korpoludek2020-04-06 21:04:07

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

anma2020-04-06 18:04:37

„Newsletter” „DOBRZE SIE KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE”