TYCHY, 26 III - 17 IV 2011
2011-04-20

Ostatni Przegląd Festiwalu za nami

 

W trakcie dwóch dni przeglądu Postscriptum widzowie mogli zobaczyć głośne filmy z dalekiej Australii, Kanady, Izraela i Palestyny. Przegląd w sobotę rozpoczęły 2 nominowane do Oscara dramaty - australijskie "Królestwo zwierząt" oraz izraelsko-palestyńskie "Ajami". Festiwalową niedzielę wypełniły także znakomite filmy  - izraelski  "Oczy szeroko Otwarte" oraz na zamknięcie festiwalu kanadyjskie "Pogorzelisko" - zdobywca Grand Prix na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Film zamknięcia odnotował drugą po filmie otwarcia największą frekwencję widzów festiwalu i jest jednym z głównych kandydatów do zwycięstwa w kategorii Najlepszy Film Festiwalu, ale o tym już zdecydują Państwo w Plebiscycie o którym piszemy poniżej. Dodatkowo przed każdym filmem mogli państwo zobaczyć pokaz mody i wizażu przygotowany przez Drogerię Sahara i sklep z odzieżą Low Outlet Store.

 

 

Plebiscyt Festiwalowy

 

Wszystkich uczestników festiwalu zapraszamy do udziału w festiwalowym plebiscycie na oficjalnej stronie festiwalu www.bestfestiwal.pl  w zakładce PLEBISCYT. Głosować można, aż w 11 kategoriach: najlepszy film, najlepsi aktorzy, najlepsza reżyseria, najlepsze zdjęcia, najlepsza muzyka oraz najlepsze filmy poszczególnych przeglądów festiwalowych. Zachęcamy do zabawy każdego widza, który zobaczył chociaż jeden film festiwalowy. Na głosy czekamy do końca kwietnia. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz losowanie atrakcyjnych nagród za udział w plebiscycie odbędzie się w maju.

 

 

Dziękujemy

 

Tym samym dziękujemy wszystkim widzom i sympatykom Festiwalu za udział w projekcjach filmowych oraz w imprezach towarzyszących. Wielkie podziękowania przesyłamy także organizatorom: BEST Centrum Języków Obcych, Nove Kino oraz Miejskiego Centrum Kultury w Tychach; sponsorom: Międzynarodowej Akademii Kosmetyki - Cosmobelle, firmie szkoleniapersonelu.pl, drukarni Pergamon, drogerii Sahara, Underground Pub, kawiarni i groty Świat Solny, sklepom dobrewina.pl i Low Outlet Store, Centrum Oratores, dla biura podróży Siesta, PKM Tychy i wydawnictwu Peasron Longman a także patronom festiwalu: tygodnikowi Twoje Tychy, telewizjom Silesia i TaWizja, portalom tychy.pl, NOL-tychy.pl, etychy.org, silesiakultura.pl, radiom Katowice i Egida, Dziennikowi Zachodniemu i dla Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. 

 

Do zobaczenia za rok na czwartej edycji BEST Festiwalu Filmowego „Kino BESTajemnic”

 

 

E-MAIL:
HASŁO:
Nie masz konta? zarejestuj się »
Zapomniałeś hasła? kliknij »

best2011-04-16 13:04:00

W naszej dogrywce festiwalowej dwa podwójne...

best2011-04-15 19:04:30

Bilety ważne są tylko na projekcje...

best2011-04-15 19:04:00

Bilety można odebrać w Best CJO w Tychach,...

best2011-04-15 19:04:20

A oto osoby, które wygrały podwójne...

best2011-04-15 19:04:49

Oto list aosób, które wygrały podwójne...